Zucchini EKO

PRICE | HEALTH | FITS YOU
No price data
No ingredient list
Alternative variants of Axfood F&G Zucchini Eko
Sorted by unit price (kr/kg)
| Product | Unit price | Chains | Price | Difference |
|---|---|---|---|---|
Klass 1. Spanien Zucchini Eko 360g • EKO | 106 kr/kg | 2 | from 21.95 kr | Annat märkeEkologisk |
Zucchini EKO 1st • EKO | - | 1 | from 25.95 kr | Annat märkeEkologisk |
Axfood F&G Zucchini EKOSelected 1st | - | 0 | - | - |
Products in the table belong to the same concept but may differ in weight, brand, or type. Always compare the unit price (kr/kg) to find the cheapest option.
Produktbeskrivning
Ekologiskt odlad zucchini kan ätas rå, men används vanligen i soppor, grytor, stuvningar m.m
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Zucchini EKO
Vilken produktkategori tillhör Zucchini EKO?
Zucchini EKO tillhör kategorin Zucchini.
Vilket varumärke tillverkar Zucchini EKO?
Zucchini EKO tillverkas av Axfood F&G.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Recept med denna produkt(11 recept)
Visa alla →Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!







