Creole Seasoning Original

194 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
227 g · 2% fett
NOVA 3 · Bearbetat
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Jämförpris: 193,61 kr/kg
Ingredienser
Salt, cayennepeppar, kryddor, vitlök och E551
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)1 st
Ingredienser (OFF)
Farina integrale di segale (77 g*), farina di segale (28 g*), lievito, sale. *in g per 100 g di prodotto finito. Può contenere tracce di latte e semi di sesamo.
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Creole Seasoning Original
Vad kostar Creole Seasoning Original?
Creole Seasoning Original kostar 43,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Creole Seasoning Original?
Creole Seasoning Original tillhör kategorin Kryddor.
Var kan jag köpa Creole Seasoning Original?
Du kan köpa Creole Seasoning Original hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Creole Seasoning Original?
Creole Seasoning Original tillverkas av Tony Chacheres.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Recept med denna produkt(6 recept)
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!



