Laxfilé Färsk

PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 40 kr vs most expensiveNo health data
Price comparison by chain
Compare prices from 3 chains
Alternative variants of Falkenberg Laxfilé Bit Benfri Färsk
Sorted by unit price (kr/kg)
| Product | Unit price | Chains | Price | Difference |
|---|---|---|---|---|
Falkenberg Laxfilé FärskSelected 1st | - | 3 | from 263.66 kr | - |
Falkenberg Laxfilé Bit Benfri Färsk 400g | - | 2 | from 119.00 kr | |
Harbour Laxfilé Färsk 1000g | - | 2 | from 323.70 kr | Annat märke |
Products in the table belong to the same concept but may differ in weight, brand, or type. Always compare the unit price (kr/kg) to find the cheapest option.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Laxfilé Färsk
Vad kostar Laxfilé Färsk?
Priset varierar mellan 263.66 kr och 336.25 kr beroende på butik. Vi har priser från 3 butiker i 3 kedjor. Billigast just nu hos Willys.
Vilken produktkategori tillhör Laxfilé Färsk?
Laxfilé Färsk tillhör kategorin Färsk Fisk.
Var kan jag köpa Laxfilé Färsk?
Du kan köpa Laxfilé Färsk hos följande kedjor: Willys, Hemköp, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Laxfilé Färsk?
Laxfilé Färsk tillverkas av Falkenberg.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Recept med denna produkt(1 recept)
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!


