Ziggy Fries

52 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
Not analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 51,93 kr/kg
Ingredienser
Ingredienser: Potatis (87%), överdrag [modifierad potatisstärkelse (E1412), rismjöl, salt, bakpulver (E450, E500), potatisstärkelse, dextros, förtjockningsmedel (E415), kryddextrakt (gurkmeja)], solrosolja.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)4 st
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Ziggy Fries
Vad kostar Ziggy Fries?
Ziggy Fries kostar 38,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Ziggy Fries?
Ziggy Fries tillhör kategorin Potatis & Pommes.
Var kan jag köpa Ziggy Fries?
Du kan köpa Ziggy Fries hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Ziggy Fries?
Ziggy Fries tillverkas av Lamb Weston.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!






