Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri

PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
No ingredient list
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Hälsa & klassificering
Ingredienser (OFF)
Högpastöriserad MJÖLK*, tropisk frukt 8 % (äpple, persika, ananas, passionsfruktsjuice, graviola, citronjuice), socker, modifierad majsstärkelse, naturlig arom, yoghurtkultur, laktasenzym, vitamin D. *Ursprungsland: Sverige.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri
Vad kostar Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri?
Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri kostar 27,80 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri?
Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri tillhör kategorin Yoghurt Smaksatt.
Var kan jag köpa Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri?
Du kan köpa Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri?
Yoghurt Tropisk 2,4% Laktosfri tillverkas av Skånemejerier.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!




