Wienerbröd Vanilj

149 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
80 g · 27% fett
NOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 148,75 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)1 st
Ingredienser (OFF)
_Skummjölk_*, _grädde_* (25%), socker*, glukossirap, druvsocker, vaniljarom, vaniljfrön, emulgeringsmedel (mono - och diglycerider av veg fettsyror), stabiliseringsmedel (fruktkärnmjöl, guarkärnmjöl).
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Wienerbröd Vanilj
Vad kostar Wienerbröd Vanilj?
Wienerbröd Vanilj kostar 11,90 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Wienerbröd Vanilj?
Wienerbröd Vanilj tillhör kategorin brod-och-kakor.
Var kan jag köpa Wienerbröd Vanilj?
Du kan köpa Wienerbröd Vanilj hos följande kedjor: Willys. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Wienerbröd Vanilj?
Wienerbröd Vanilj tillverkas av Finax Bakery.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!
