Vispgrädde Laktosfri 36%

PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
Save 2 kr vs most expensiveNot analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
2 kr more (5%)
Ingredienser
Pastöriserad GRÄDDE, laktasenzym, stabiliseringsmedel (karragenan).
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Vispgrädde Laktosfri 36%
Vad kostar Vispgrädde Laktosfri 36%?
Vispgrädde Laktosfri 36% kostar mellan 35,90 kr och 37,70 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Vispgrädde Laktosfri 36%?
Vispgrädde Laktosfri 36% tillhör kategorin Vispgrädde.
Var kan jag köpa Vispgrädde Laktosfri 36%?
Du kan köpa Vispgrädde Laktosfri 36% hos följande kedjor: ICA, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Vispgrädde Laktosfri 36%?
Vispgrädde Laktosfri 36% tillverkas av Arla®.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!






