Tångcaviar Wasabi

314 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
70 g · 1% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 313,57 kr/kg
Ingredienser
Havstångextrakt (83%), salt, rapsolja, surhetsreglerande medel (E330), stabiliseringsmedel (E415), wasabiarom, konserveringsmedel (E211, E202) och färgämne (E100, E141).
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)6 st
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Tångcaviar Wasabi
Vad kostar Tångcaviar Wasabi?
Tångcaviar Wasabi kostar 21,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Tångcaviar Wasabi?
Tångcaviar Wasabi tillhör kategorin Vegetariska Produkter.
Var kan jag köpa Tångcaviar Wasabi?
Du kan köpa Tångcaviar Wasabi hos följande kedjor: Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Tångcaviar Wasabi?
Tångcaviar Wasabi tillverkas av FISKERIET.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!



