Tandkräm Fresh & Minty
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
Save 0 kr vs most expensiveNo ingredient list
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
0,40 kr more (3%)
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Tandkräm Fresh & Minty
Vad kostar Tandkräm Fresh & Minty?
Tandkräm Fresh & Minty kostar mellan 12,50 kr och 12,90 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos Coop.
Vilken produktkategori tillhör Tandkräm Fresh & Minty?
Tandkräm Fresh & Minty tillhör kategorin Tandkräm.
Var kan jag köpa Tandkräm Fresh & Minty?
Du kan köpa Tandkräm Fresh & Minty hos följande kedjor: Coop, ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Tandkräm Fresh & Minty?
Tandkräm Fresh & Minty tillverkas av Aquafresh.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!

