Quinoa Tricolore

98 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
6% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 97,80 kr/kg
Ingredienser
Vit quinoa 60%, röd quinoa 30%, svart quinoa 10%. Kan innehålla spår av gluten.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Quinoa Tricolore
Vad kostar Quinoa Tricolore?
Quinoa Tricolore kostar 48,90 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Quinoa Tricolore?
Quinoa Tricolore tillhör kategorin Quinoa.
Var kan jag köpa Quinoa Tricolore?
Du kan köpa Quinoa Tricolore hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Quinoa Tricolore?
Quinoa Tricolore tillverkas av ICA Gott Liv.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!

