Pommac Magnum Läsk Glas

37 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 10 kr vs most expensive1.5 kg · 0% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
10 kr more (18%)
Comparison price: 36,60 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Pommac Magnum Läsk Glas
Vad kostar Pommac Magnum Läsk Glas?
Pommac Magnum Läsk Glas kostar mellan 54,90 kr och 64,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Pommac Magnum Läsk Glas?
Pommac Magnum Läsk Glas tillhör kategorin dryck.
Var kan jag köpa Pommac Magnum Läsk Glas?
Du kan köpa Pommac Magnum Läsk Glas hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Pommac Magnum Läsk Glas?
Pommac Magnum Läsk Glas tillverkas av Pommac.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!