Panpizza Kebab Fryst
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 0 kr vs most expensiveNo ingredient list
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
0,05 kr more (0%)
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Panpizza Kebab Fryst
Vad kostar Panpizza Kebab Fryst?
Panpizza Kebab Fryst kostar mellan 12,20 kr och 12,25 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos Willys.
Vilken produktkategori tillhör Panpizza Kebab Fryst?
Panpizza Kebab Fryst tillhör kategorin Pizza, Paj & Pirog.
Var kan jag köpa Panpizza Kebab Fryst?
Du kan köpa Panpizza Kebab Fryst hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Panpizza Kebab Fryst?
Panpizza Kebab Fryst tillverkas av Garant.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!











