Oxfilè Halv

517 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
1.1 kg · 4% fett
NOVA 1 · Unprocessed or minimally processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 517,27 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Oxfilé.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Oxfilè Halv
Vad kostar Oxfilè Halv?
Oxfilè Halv kostar 569,00 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Oxfilè Halv?
Oxfilè Halv tillhör kategorin kott-chark-och-fagel.
Var kan jag köpa Oxfilè Halv?
Du kan köpa Oxfilè Halv hos följande kedjor: Willys. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Oxfilè Halv?
Oxfilè Halv tillverkas av Garant Eko.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!