New V4 2026 Energidryck Burk

70 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Hemköp
330 g · 0% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 69,55 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om New V4 2026 Energidryck Burk
Vad kostar New V4 2026 Energidryck Burk?
New V4 2026 Energidryck Burk kostar 22,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör New V4 2026 Energidryck Burk?
New V4 2026 Energidryck Burk tillhör kategorin dryck.
Var kan jag köpa New V4 2026 Energidryck Burk?
Du kan köpa New V4 2026 Energidryck Burk hos följande kedjor: Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar New V4 2026 Energidryck Burk?
New V4 2026 Energidryck Burk tillverkas av Nocco.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!