Mjölkchokladkaka Havssalt

PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
Save 2 kr vs most expensiveNot analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
2 kr more (7%)
Ingredienser
Ingredienser: Socker, kakaosmör, kakaomassa, vasslepulver (MJÖLK), SKUMMJÖLKSPULVER, SMÖRFETT, vassleprodukt (MJÖLK), emulgeringsmedel (SOJALECITINER), havssalt (0,3 %), arom. KAN INNEHÅLLA NÖTTER OCH VETE.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Mjölkchokladkaka Havssalt
Vad kostar Mjölkchokladkaka Havssalt?
Mjölkchokladkaka Havssalt kostar mellan 22,50 kr och 24,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Mjölkchokladkaka Havssalt?
Mjölkchokladkaka Havssalt tillhör kategorin Chokladkakor.
Var kan jag köpa Mjölkchokladkaka Havssalt?
Du kan köpa Mjölkchokladkaka Havssalt hos följande kedjor: Coop, ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Mjölkchokladkaka Havssalt?
Mjölkchokladkaka Havssalt tillverkas av Marabou.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!







