Mini Chokladägg Mjölk

PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
Not analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Ingredienser
Ingredienser: Socker / Sukker, kakaosmör, helMJÖLKs-/ sødMÆLKspulver, kakaomassa, LAKTOSE (MJÖLK / MÆLK), skumMJÖLKs-/ skummetMÆLKspulver, emulgeringsmedel / emulgator (SOJAlecithiner), KORN-/ BYGmaltekstrakt, arom. Kan innehålla HASSELNÖTTER / HASSELNØDDER, MANDLAR / MANDLER, andra NÖTTER / NØDDER.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Mini Chokladägg Mjölk
Vad kostar Mini Chokladägg Mjölk?
Mini Chokladägg Mjölk kostar 36,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Mini Chokladägg Mjölk?
Mini Chokladägg Mjölk tillhör kategorin Godispåsar.
Var kan jag köpa Mini Chokladägg Mjölk?
Du kan köpa Mini Chokladägg Mjölk hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Mini Chokladägg Mjölk?
Mini Chokladägg Mjölk tillverkas av Lindt.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!

