Mikrofiberduk Grill
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
Save 13 kr vs most expensiveNOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
13 kr more (22%)
Produktbeskrivning
Med den här microfiberduken får du enkelt de emaljerade och rostfria delarna på din grill att glänsa.
Näringsinformation & kost
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Tillsatser (E-nummer)4 st
Ingredienser (OFF)
Potatis, solrosolja, kryddblandning (lök, maltodextrin, salt, druvsocker, jästextrakt, naturlig arom).
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Mikrofiberduk Grill
Vad kostar Mikrofiberduk Grill?
Mikrofiberduk Grill kostar mellan 59,95 kr och 72,92 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos Coop.
Vilken produktkategori tillhör Mikrofiberduk Grill?
Mikrofiberduk Grill tillhör kategorin Grilltillbehör.
Var kan jag köpa Mikrofiberduk Grill?
Du kan köpa Mikrofiberduk Grill hos följande kedjor: Coop, ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Mikrofiberduk Grill?
Mikrofiberduk Grill tillverkas av Weber.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!