Mellanmjölk Längre Hållbarhet

14 kr/l
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
1 l · 2% fett
NOVA 1 · Unprocessed or minimally processed
Price comparison by chain
Compare prices from 5 chains
0,60 kr more (4%)
1 kr more (8%)
2 kr more (15%)
3 kr more (19%)
Comparison price: 13,90 kr/l
Ingredienser
INGREDIENSER: Högpastöriserad MJÖLK (Sverige) vitamin D.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Högpastöriserad _mjölk_, vitamin D.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Mellanmjölk Längre Hållbarhet
Vad kostar Mellanmjölk Längre Hållbarhet?
Mellanmjölk Längre Hållbarhet kostar mellan 13,90 kr och 16,50 kr beroende på butik. Vi har priser från 5 butiker i 5 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Mellanmjölk Längre Hållbarhet?
Mellanmjölk Längre Hållbarhet tillhör kategorin Mellanmjölk.
Var kan jag köpa Mellanmjölk Längre Hållbarhet?
Du kan köpa Mellanmjölk Längre Hållbarhet hos följande kedjor: Willys, ICA, Hemköp, Coop, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Mellanmjölk Längre Hållbarhet?
Mellanmjölk Längre Hållbarhet tillverkas av Coop.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!







