Marlboro Vista

PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
NOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Produktbeskrivning
Marlboro Dark Blue innehåller en ny tobaksblandning utan karakteristisk smak av menthol. Marlboro Dark Blue har en tobaksblandning med medium stryka.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Socker, kakaosmör, kakaomassa, vasslepulver (mjölk), skummjölkspulver, smörfett, vassleprodukt (mjölk), pistagenötter (2 %), glukossirap, solrosolja, emulgeringsmedel (sojalecitiner), salt, aromer. Kan innehålla andra nötter och vete. Minst 30 % kakao.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Marlboro Vista
Vad kostar Marlboro Vista?
Marlboro Vista kostar 77,00 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Marlboro Vista?
Marlboro Vista tillhör kategorin Cigaretter.
Var kan jag köpa Marlboro Vista?
Du kan köpa Marlboro Vista hos följande kedjor: Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Marlboro Vista?
Marlboro Vista tillverkas av Marlboro.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!






