LINDOR Assorted Mini Chokladägg

PRICE | HEALTH | FITS YOU
Hemköp
Save 14 kr vs most expensiveNot analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 4 chains
1 kr more (3%)
2 kr more (6%)
14 kr more (40%)
Ingredienser
Ingredienser: Socker / Sukker, vegetabiliskt fett (kokos, palmkärna/ -kerne), kakaosmör, kakaomassa, helMJÖLKs-/ sødMÆLKspulver, LAKTOSE (MJÖLK / MÆLK), skumMJÖLKs-/ skummetMÆLKspulver, vattenfritt MJÖLKfett / vandfrit MÆLKefedt, emulgeringsmedel / emulgator (SOJA-lecithiner), KORN-/ BYGmaltekstrakt, aromer. Kan innehålla HASSELNÖTTER / HASSELNØDDER, MANDLAR / MANDLER, andra NÖTTER / NØDDER.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om LINDOR Assorted Mini Chokladägg
Vad kostar LINDOR Assorted Mini Chokladägg?
LINDOR Assorted Mini Chokladägg kostar mellan 34,95 kr och 48,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 4 butiker i 4 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör LINDOR Assorted Mini Chokladägg?
LINDOR Assorted Mini Chokladägg tillhör kategorin Praliner & Presentaskar.
Var kan jag köpa LINDOR Assorted Mini Chokladägg?
Du kan köpa LINDOR Assorted Mini Chokladägg hos följande kedjor: Hemköp, MatHem, Willys, ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar LINDOR Assorted Mini Chokladägg?
LINDOR Assorted Mini Chokladägg tillverkas av Lindt.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!



