Kotlett Rapsgris

PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
Save 6 kr vs most expensiveNot analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 4 chains
0,60 kr more (1%)
6 kr more (12%)
6 kr more (13%)
Ingredienser
INGREDIENSER: Kotlett av Svensk rapsgris
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Kotlett Rapsgris
Vad kostar Kotlett Rapsgris?
Kotlett Rapsgris kostar mellan 48,95 kr och 55,23 kr beroende på butik. Vi har priser från 4 butiker i 4 kedjor. Billigast just nu hos Coop.
Vilken produktkategori tillhör Kotlett Rapsgris?
Kotlett Rapsgris tillhör kategorin Fläskkotlett.
Var kan jag köpa Kotlett Rapsgris?
Du kan köpa Kotlett Rapsgris hos följande kedjor: Coop, Hemköp, MatHem, ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Kotlett Rapsgris?
Kotlett Rapsgris tillverkas av Scan.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!


