Kalkonbröstfilé, mörad

186 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
Save 11 kr vs most expensive600 g · 2% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 5 chains
2 kr more (2%)
6 kr more (5%)
8 kr more (7%)
11 kr more (10%)
Comparison price: 186,00 kr/kg
Alternative variants of Ingelsta Kalkon Kalkonbröstfilé, Mörad
Sorted by unit price (kr/kg)
| Product | Unit price | Chains | Price | Difference |
|---|---|---|---|---|
Ingelsta kalkon Kalkonbröstfilé, möradSelected 600g | 196 kr/kg | 5 | from 111.60 kr | - |
Ingelsta kalkon Kalkonbröst Ingelstakokt 1st | - | 2 | from 31.90 kr | Annan vikt |
Products in the table belong to the same concept but may differ in weight, brand, or type. Always compare the unit price (kr/kg) to find the cheapest option.
Ingredienser
Kalkonbröst (92%), vatten, salt.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Kalkonbröstfilé, mörad
Vad kostar Kalkonbröstfilé, mörad?
Kalkonbröstfilé, mörad kostar mellan 111,60 kr och 123,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 5 butiker i 5 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Kalkonbröstfilé, mörad?
Kalkonbröstfilé, mörad tillhör kategorin Kalkon, Anka & Övrigt.
Var kan jag köpa Kalkonbröstfilé, mörad?
Du kan köpa Kalkonbröstfilé, mörad hos följande kedjor: ICA, Willys, Coop, Hemköp, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Kalkonbröstfilé, mörad?
Kalkonbröstfilé, mörad tillverkas av Ingelsta kalkon.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!
