JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT

60 kr/l
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 2 kr vs most expensive1 l · 0% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 3 chains
0,05 kr more (0%)
2 kr more (3%)
Comparison price: 59,90 kr/l
Ingredienser
Vatten, SOJABÖNOR 23%, VETE, salt.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT
Vad kostar JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT?
JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT kostar mellan 59,90 kr och 61,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 3 butiker i 3 kedjor. Billigast just nu hos Willys.
Vilken produktkategori tillhör JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT?
JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT tillhör kategorin Asien.
Var kan jag köpa JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT?
Du kan köpa JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT hos följande kedjor: Willys, MatHem, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT?
JAPANSK SOJASÅS KONSUMENT tillverkas av Twin Dragon.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!


