Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor

54 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
390 g · 1% fett
NOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 53,72 kr/kg
Produktbeskrivning
Zeta italiensk tomatsås med vita bönor har en rund sötfyllig smak. Passar att serveras både varm och kall. Ät till salsiccia som italiensk brunch eller som vegetarisk rätt.
Ingredienser
Ingredienser: Små vita bönor 44%, vatten, tomatpuré 8%, socker, modifierad majsstärkelse, olivolja, vitlök, salt, oregano, basilika, antioxidationsmedel E300.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)1 st
Ingredienser (OFF)
Små vita bönor 44%, vatten, tomatpuré 8%, socker, modifierad majs - stärkelse, olivolja, vitlök, salt, oregano, basilika, antioxidationsmedel E300.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor
Vad kostar Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor?
Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor kostar 20,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor?
Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor tillhör kategorin Bönor.
Var kan jag köpa Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor?
Du kan köpa Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor hos följande kedjor: Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor?
Italiensk Tomatsås Med Vita Bönor tillverkas av Zeta.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!











