HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ

34 kr/l
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
Not analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 33,90 kr/l
Ingredienser
INGREDIENTS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Glycerin, Parfum, Sodium Benzoate*, Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Potassium Sorbate*, Citric Acid, Benzoic Acid*, CI 42090. (*Konserveringsmedel). pH 4.8-6.0
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ
Vad kostar HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ?
HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ kostar 16,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ?
HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ tillhör kategorin Tvål & Refill.
Var kan jag köpa HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ?
Du kan köpa HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ hos följande kedjor: Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ?
HANDTVÅL MED PUMP DOFT BLÅ tillverkas av Coop.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!







