Halloumi Cypriot Block

160 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Coop
200 g · 25% fett
NOVA 3 · Processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 159,75 kr/kg
Ingredienser
INGREDIENSER: Pastöriserad KO- , FÅR- och GETMJÖLK (mjölk: Cypern), salt, torkade myntablad, mikrobiellt ystenzym.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)1 st
Ingredienser (OFF)
Pastöroitu lehmänmaito (Kypros), pastöroitu lampaanmaito (Kypros), pastöroitu vuohenmaito (Kypros), suola, kuivattu mintunlehti, mikrobiperäinen juoksete.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Halloumi Cypriot Block
Vad kostar Halloumi Cypriot Block?
Halloumi Cypriot Block kostar 31,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Halloumi Cypriot Block?
Halloumi Cypriot Block tillhör kategorin Halloumi & Grillost.
Var kan jag köpa Halloumi Cypriot Block?
Du kan köpa Halloumi Cypriot Block hos följande kedjor: Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Halloumi Cypriot Block?
Halloumi Cypriot Block tillverkas av Coop.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!



