Gräddis Familjefavoriter Skivad 30%

170 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 2 kr vs most expensive300 g · 13% fett
NOVA 3 · Processed
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
2 kr more (4%)
Comparison price: 169,67 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)2 st
Ingredienser (OFF)
Pastöriserad mjölk, salt, syrningskultur, ystenzym.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Gräddis Familjefavoriter Skivad 30%
Vad kostar Gräddis Familjefavoriter Skivad 30%?
Gräddis Familjefavoriter Skivad 30% kostar mellan 50,90 kr och 52,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Gräddis Familjefavoriter Skivad 30%?
Gräddis Familjefavoriter Skivad 30% tillhör kategorin mejeri-ost-och-agg.
Var kan jag köpa Gräddis Familjefavoriter Skivad 30%?
Du kan köpa Gräddis Familjefavoriter Skivad 30% hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Gräddis Familjefavoriter Skivad 30%?
Gräddis Familjefavoriter Skivad 30% tillverkas av Arla.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!