Göteborgs Rapé White Strong 10-p

1662 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
No ingredient list
Price comparison by chain
Compare prices from 3 chains
30 kr more (8%)
40 kr more (11%)
Comparison price: 1 662,04 kr/kg
Alternative variants of Göteborgs Rapé Göteborgs Rapé White Strong Portion
Sorted by unit price (kr/kg)
| Product | Unit price | Chains | Price | Difference |
|---|---|---|---|---|
Göteborgs Rapé Göteborgs Rapé White Strong Portion 22g | - | 2 | from 38.95 kr | Annan vikt |
Göteborgs Rapé Göteborgs Rapé White Strong 10-pSelected 216g | - | 3 | from 359.00 kr | - |
Products in the table belong to the same concept but may differ in weight, brand, or type. Always compare the unit price (kr/kg) to find the cheapest option.
Näringsinformation & kost
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Göteborgs Rapé White Strong 10-p
Vad kostar Göteborgs Rapé White Strong 10-p?
Göteborgs Rapé White Strong 10-p kostar mellan 359,00 kr och 399,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 3 butiker i 3 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Göteborgs Rapé White Strong 10-p?
Göteborgs Rapé White Strong 10-p tillhör kategorin Snus.
Var kan jag köpa Göteborgs Rapé White Strong 10-p?
Du kan köpa Göteborgs Rapé White Strong 10-p hos följande kedjor: ICA, Coop, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Göteborgs Rapé White Strong 10-p?
Göteborgs Rapé White Strong 10-p tillverkas av Göteborgs Rapé.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!


