Fiskpinnar Frysta/15-pack

44 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
450 g · 12% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
0,87 kr more (4%)
Comparison price: 44,22 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Fiskpinnar Frysta/15-pack
Vad kostar Fiskpinnar Frysta/15-pack?
Fiskpinnar Frysta/15-pack kostar mellan 19,90 kr och 20,77 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Fiskpinnar Frysta/15-pack?
Fiskpinnar Frysta/15-pack tillhör kategorin fryst.
Var kan jag köpa Fiskpinnar Frysta/15-pack?
Du kan köpa Fiskpinnar Frysta/15-pack hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Fiskpinnar Frysta/15-pack?
Fiskpinnar Frysta/15-pack tillverkas av Eldorado.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!