Energidryck Nocco Juicy Breeze

60 kr/l
PRICE | HEALTH | FITS YOU
MatHem
Save 3 kr vs most expensive330 ml · 0% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 4 chains
1 kr more (5%)
3 kr more (15%)
4 kr more (20%)
Comparison price: 60,30 kr/l
Produktbeskrivning
Kolsyrad dryck berikad med BCAA (=grenade aminosyror), koffein och vitaminer. Innehåller sötningsmedel.
Ingredienser
Kolsyrat vatten, grenade aminosyror BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), persikojuice från koncentrat (1%), koffein, vitaminer (niacin, vitamin B6, folsyra, biotin, vitamin B12), surhetsreglerande medel (citronsyra), aromer, sötningsmedel (sukralos), färgande morotskoncentrat, färgämne (beta-karoten). HÖG KOFFEINHALT (55 MG/100 ML) Rekommenderas ej för barn, gravida och ammande eller personer känsliga för koffein.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Energidryck Nocco Juicy Breeze
Vad kostar Energidryck Nocco Juicy Breeze?
Energidryck Nocco Juicy Breeze kostar mellan 19,90 kr och 23,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 4 butiker i 4 kedjor. Billigast just nu hos MatHem.
Vilken produktkategori tillhör Energidryck Nocco Juicy Breeze?
Energidryck Nocco Juicy Breeze tillhör kategorin Energidryck.
Var kan jag köpa Energidryck Nocco Juicy Breeze?
Du kan köpa Energidryck Nocco Juicy Breeze hos följande kedjor: Willys, MatHem, ICA, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Energidryck Nocco Juicy Breeze?
Energidryck Nocco Juicy Breeze tillverkas av Nocco.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!







