Elastisk tråd vit 20m

25 kr/st
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
No ingredient list
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 24,90 kr/st
Produktbeskrivning
Elastisk tråd, vit, 20 m/rulle.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Elastisk tråd vit 20m
Vad kostar Elastisk tråd vit 20m?
Elastisk tråd vit 20m kostar 24,90 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Elastisk tråd vit 20m?
Elastisk tråd vit 20m tillhör kategorin Verktyg & Tillbehör.
Var kan jag köpa Elastisk tråd vit 20m?
Du kan köpa Elastisk tråd vit 20m hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Elastisk tråd vit 20m?
Elastisk tråd vit 20m tillverkas av Falk.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!



