Earl Grey Tea

PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 2 kr vs most expensive2% fett
NOVA 1 · Unprocessed or minimally processed
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
2 kr more (9%)
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Organic black tea Bergamot flavouring (2%)
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Earl Grey Tea
Vad kostar Earl Grey Tea?
Earl Grey Tea kostar mellan 22,90 kr och 24,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Earl Grey Tea?
Earl Grey Tea tillhör kategorin dryck.
Var kan jag köpa Earl Grey Tea?
Du kan köpa Earl Grey Tea hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Earl Grey Tea?
Earl Grey Tea tillverkas av Eldorado.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!