Dracula tänder

25 kr/st
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
10 g
NOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 24,90 kr/st
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Kolsyrat vatten, socker, färgämne (sockerkulör), syra (fosforsyra), aromämnen, konserveringsmedel (natriumbensoat), aromämne (koffein).
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Dracula tänder
Vad kostar Dracula tänder?
Dracula tänder kostar 24,90 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Dracula tänder?
Dracula tänder tillhör kategorin Leksaker & Pyssel.
Var kan jag köpa Dracula tänder?
Du kan köpa Dracula tänder hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Dracula tänder?
Dracula tänder tillverkas av Hedlundgruppen.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!

