Choco Sauce

166 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 0 kr vs most expensive120 g · 0% fett
NOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
0,05 kr more (0%)
Comparison price: 165,83 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)1 st
Ingredienser (OFF)
Kakaomassa, socker, kakaosmör, fettreducerat kakaopulver, naturlig vaniljarom
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Choco Sauce
Vad kostar Choco Sauce?
Choco Sauce kostar mellan 19,90 kr och 19,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Choco Sauce?
Choco Sauce tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Choco Sauce?
Du kan köpa Choco Sauce hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Choco Sauce?
Choco Sauce tillverkas av Dr Oetker.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!