Camel Camel Senso

4 kr/st
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
No ingredient list
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 4,05 kr/st
Produktbeskrivning
Denna tobaksvara skadar hälsan och är beroendeframkallande. Tobaksrök innehåller över 70 cancerframkallande ämnen. Rökning är orsaken till 9 av 10 fall av lungcancer. Rökning dödar.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Camel Camel Senso
Vad kostar Camel Camel Senso?
Camel Camel Senso kostar 81,00 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Camel Camel Senso?
Camel Camel Senso tillhör kategorin Cigaretter.
Var kan jag köpa Camel Camel Senso?
Du kan köpa Camel Camel Senso hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Camel Camel Senso?
Camel Camel Senso tillverkas av Camel.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!





