Bolognese grytmix

179 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
170 g · 3% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 179,41 kr/kg
Ingredienser
PASTA (semolina av DURUMVETE) (GLUTEN), tomat 27 %, socker, salt, rostad lök 2,1 %, morot, arom, vitlök 0,4 %, palmfett, persilja, rödbeta, maltodextrin, chilipulver (kryddor, salt, vitlök, dextros, oregano), syra: citronsyra. Pasta 58 %, grönsaker 31 % och kryddor 1,6 %.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Bolognese grytmix
Vad kostar Bolognese grytmix?
Bolognese grytmix kostar 30,50 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Bolognese grytmix?
Bolognese grytmix tillhör kategorin Övriga Kryddor & Smaksättare.
Var kan jag köpa Bolognese grytmix?
Du kan köpa Bolognese grytmix hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Bolognese grytmix?
Bolognese grytmix tillverkas av Blå band.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!











