Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp

284 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Hemköp
88 g · 1% fett
NOVA 4 · Ultra-processed
Price comparison by chain
Compare prices from 1 chain
Only one chain has a price - no comparison possible
Comparison price: 283,52 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)2 st
Ingredienser (OFF)
Pasta (_DURUMVETEMJÖL_) 56 %, tomatpurépulver 14 %, potatisstärkelse, lökpulver 5,4%, socker, jästextrakt, tomater 2.7%, palmfett, glukossirap, joderat salt, salt, örter och kryddor (bl.a. persilja, timjan, chili 0,2%, vitlök, rökt chili), grönsaksjuicekoncentrat (lök, _SELLERI_, morot, purjolök), aromer, citronjuicepulver, maltodextrin, solrosolja.
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp
Vad kostar Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp?
Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp kostar 24,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp?
Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp?
Du kan köpa Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp hos följande kedjor: Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp?
Bolognese Big Pasta Snack Pot Kopp tillverkas av Knorr.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!