Billinge Ost

PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
Save 12 kr vs most expensiveNot analysed yet
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
12 kr more (19%)
Alternative variants of Arla® Billinge Ost
Sorted by unit price (kr/kg)
| Product | Unit price | Chains | Price | Difference |
|---|---|---|---|---|
Arla® Billinge OstSelected 1st | - | 2 | from 64.73 kr | - |
Arla® Billinge ost 800g | - | 3 | from 112.00 kr |
Products in the table belong to the same concept but may differ in weight, brand, or type. Always compare the unit price (kr/kg) to find the cheapest option.
Ingredienser
Pastöriserad MJÖLK, salt, syrningskultur, ystenzym, kalciumklorid.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Billinge Ost
Vad kostar Billinge Ost?
Billinge Ost kostar mellan 64,73 kr och 77,14 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Billinge Ost?
Billinge Ost tillhör kategorin Hårdost.
Var kan jag köpa Billinge Ost?
Du kan köpa Billinge Ost hos följande kedjor: ICA, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Billinge Ost?
Billinge Ost tillverkas av Arla®.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!


