Basmati 1121 Ris

40 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
Willys
Save 16 kr vs most expensive5 kg · 1% fett
Price comparison by chain
Compare prices from 2 chains
16 kr more (8%)
Comparison price: 39,80 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Basmati 1121 Ris
Vad kostar Basmati 1121 Ris?
Basmati 1121 Ris kostar mellan 199,00 kr och 215,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Basmati 1121 Ris?
Basmati 1121 Ris tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Basmati 1121 Ris?
Du kan köpa Basmati 1121 Ris hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Basmati 1121 Ris?
Basmati 1121 Ris tillverkas av Garant.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!