Alfalfagroddar EKO

153 kr/kg
PRICE | HEALTH | FITS YOU
ICA
Save 2 kr vs most expensive130 g · 1% fett
NOVA 1 · Unprocessed or minimally processed
Price comparison by chain
Compare prices from 3 chains
1 kr more (5%)
2 kr more (10%)
Comparison price: 153,08 kr/kg
Alternative variants of Alfalfagroddar EKO
Sorted by unit price (kr/kg)
| Product | Unit price | Chains | Price | Difference |
|---|---|---|---|---|
Alfalfagroddar EKOSelected 1st • EKO | - | 3 | from 19.90 kr | - |
Alfalfagroddar EKO KRAV 1st • EKO | - | 5 | from 19.90 kr | |
Alfalfagroddar EKO KRAV 1st • EKO | - | 2 | from 20.03 kr |
Products in the table belong to the same concept but may differ in weight, brand, or type. Always compare the unit price (kr/kg) to find the cheapest option.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score and NOVA group via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Alfalfa seeds
Want to know when the price changes?
We'll notify you when the price goes up or down
Vanliga frågor om Alfalfagroddar EKO
Vad kostar Alfalfagroddar EKO?
Alfalfagroddar EKO kostar mellan 19,90 kr och 21,90 kr beroende på butik. Vi har priser från 3 butiker i 3 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Alfalfagroddar EKO?
Alfalfagroddar EKO tillhör kategorin Groddar & Skott.
Var kan jag köpa Alfalfagroddar EKO?
Du kan köpa Alfalfagroddar EKO hos följande kedjor: ICA, Hemköp, Willys. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Recept med denna produkt(12 recept)
Visa alla →Comments (0)
Sign in to leave a comment
No comments yet. Be the first to comment!







