Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack

PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Coop
Inte analyserad än
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Ingredienser
INGREDIENSER: Griskött° 55%, vatten, potatismjöl, fett från gris°, bindväv från gris°, salt, druvsocker, potatisfiber, lökpulver, kryddor (muskotnöt, ingefära, cayennepeppar), citronjuicepulver, kryddextrakt (svartpeppar, paprika, koriander), antioxidationsmedel (E300), konserveringsmedel (E250), rökarom. °Ursprung: Sverige.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)2 st
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack
Vad kostar Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack?
Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack kostar 28,35 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack?
Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack tillhör kategorin Varmkorv & Wienerkorv.
Var kan jag köpa Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack?
Du kan köpa Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack hos följande kedjor: Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack?
Varmkorv Med Skinn Svensk 8-Pack tillverkas av Coop.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!






