Surkål EKO

40 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Coop
Spara 4 kr vs dyrast520 g · 0% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
4 kr dyrare (20 %)
Jämförpris: 39,94 kr/kg
Alternativa varianter av Ica Ekologiskt Surkål Eko Krav
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
ICA Ekologiskt Surkål EKO KRAV 1st • EKO | - | 1 | från 16.90 kr | Annat märke |
Surkål EKOVald 1st • EKO | - | 2 | från 20.77 kr | - |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Surkål EKO
Vad kostar Surkål EKO?
Surkål EKO kostar mellan 20,77 kr och 24,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Surkål EKO?
Surkål EKO tillhör kategorin Kål.
Var kan jag köpa Surkål EKO?
Du kan köpa Surkål EKO hos följande kedjor: Coop, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Recept med denna produkt(1 recept)
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!



