Pockets Tortilla 8-pack

157 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Willys
Spara 5 kr vs dyrast223 g · 18% fett
NOVA 4 · Ultraprocessat
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
5 kr dyrare (14 %)
Jämförpris: 156,50 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)4 st
Ingredienser (OFF)
_Vetemjöl_, vatten. rapsolja, stabiliseringsmedel (E422), druvsocker, syra (E296), bakpulver (E500), salt, risextrakt, konserveringsmedel (E282).
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Pockets Tortilla 8-pack
Vad kostar Pockets Tortilla 8-pack?
Pockets Tortilla 8-pack kostar mellan 34,90 kr och 39,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Pockets Tortilla 8-pack?
Pockets Tortilla 8-pack tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Pockets Tortilla 8-pack?
Du kan köpa Pockets Tortilla 8-pack hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Pockets Tortilla 8-pack?
Pockets Tortilla 8-pack tillverkas av Old El Paso.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!