Pétalos Chorizo

444 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Hemköp
90 g · 36% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Jämförpris: 443,89 kr/kg
Ingredienser
INGREDIENSER: Griskött och -fett, salt, paprika, MJÖLKPULVER, vitlök, dextros, antioxidant (E316), konserveringsmedel (E250, E252), muskotnöt. oregano. Till 100g podukt har används 141g kött.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)3 st
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Pétalos Chorizo
Vad kostar Pétalos Chorizo?
Pétalos Chorizo kostar 39,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Pétalos Chorizo?
Pétalos Chorizo tillhör kategorin Chorizo Pålägg.
Var kan jag köpa Pétalos Chorizo?
Du kan köpa Pétalos Chorizo hos följande kedjor: Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Pétalos Chorizo?
Pétalos Chorizo tillverkas av Noel.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!



