Mellanmjölk EKO 1,5%

20 kr/l
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
1 l · 2% fett
NOVA 1 · Obearbetat eller minimalt bearbetat
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Jämförpris: 19,95 kr/l
Alternativa varianter av Sverigemjölken Mellanmjölk Eko
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
Arla Ko® Mellanmjölk 1,5% EKO 1500ml • EKO | 15 kr/kg | 5 | från 21.50 kr | Annat märkeAnnan vikt |
Sverigemjölken Mellanmjölk EKO 1,5%Vald 1000ml • EKO | - | 1 | från 19.95 kr | - |
Garant Mellanmjölk 1,5% EKO 1000ml • EKO | - | 4 | från 14.90 kr | Annat märke |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Produktbeskrivning
Sverigemjölken 1,5 % fetthalt. Svensk, ekologisk mjölk och längre hållbarhet.
Ingredienser
Högpastöriserad MJÖLK*, D-vitamin. *KRAV-ekologisk råvara
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Svensk _mjölk_
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Mellanmjölk EKO 1,5%
Vad kostar Mellanmjölk EKO 1,5%?
Mellanmjölk EKO 1,5% kostar 19,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Mellanmjölk EKO 1,5%?
Mellanmjölk EKO 1,5% tillhör kategorin Mellanmjölk.
Var kan jag köpa Mellanmjölk EKO 1,5%?
Du kan köpa Mellanmjölk EKO 1,5% hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Mellanmjölk EKO 1,5%?
Mellanmjölk EKO 1,5% tillverkas av Sverigemjölken.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!

