Kryddmix Spaghetti Bolognese
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Willys
Spara 4 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 5 kedjor
0,95 kr dyrare (7 %)
1 kr dyrare (10 %)
2 kr dyrare (18 %)
4 kr dyrare (29 %)
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Kryddmix Spaghetti Bolognese
Vad kostar Kryddmix Spaghetti Bolognese?
Kryddmix Spaghetti Bolognese kostar mellan 12,77 kr och 16,50 kr beroende på butik. Vi har priser från 5 butiker i 5 kedjor. Billigast just nu hos Willys.
Vilken produktkategori tillhör Kryddmix Spaghetti Bolognese?
Kryddmix Spaghetti Bolognese tillhör kategorin Spaghetti.
Var kan jag köpa Kryddmix Spaghetti Bolognese?
Du kan köpa Kryddmix Spaghetti Bolognese hos följande kedjor: Willys, Coop, ICA, Hemköp, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Kryddmix Spaghetti Bolognese?
Kryddmix Spaghetti Bolognese tillverkas av Knorr.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!