Jordnötssmör smooth
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Innehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Jordnötssmör smooth
Vad kostar Jordnötssmör smooth?
Jordnötssmör smooth kostar 30,90 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Jordnötssmör smooth?
Jordnötssmör smooth tillhör kategorin Nötsmör & Fröpastor.
Var kan jag köpa Jordnötssmör smooth?
Du kan köpa Jordnötssmör smooth hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Jordnötssmör smooth?
Jordnötssmör smooth tillverkas av ICA.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!
