General White Portion

2125 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Spara 70 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 4 kedjor
10 kr dyrare (2 %)
50 kr dyrare (11 %)
70 kr dyrare (15 %)
Jämförpris: 2 125,00 kr/kg
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om General White Portion
Vad kostar General White Portion?
General White Portion kostar mellan 459,00 kr och 529,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 4 butiker i 4 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör General White Portion?
General White Portion tillhör kategorin Snus.
Var kan jag köpa General White Portion?
Du kan köpa General White Portion hos följande kedjor: ICA, Coop, Hemköp, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar General White Portion?
General White Portion tillverkas av Swedish Match.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!




