Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%

PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Willys
Spara 3 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
3 kr dyrare (17 %)
Alternativa varianter av Eldorado Jordgubb Drickyoghurt Laktosfri
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
Eldorado Jordgubb Drickyoghurt Laktosfri 0,8% 1st | - | 2 | från 11.95 kr | |
Eldorado Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%Vald 1st | - | 2 | från 17.80 kr | - |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%
Vad kostar Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%?
Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8% kostar mellan 17,80 kr och 20,77 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%?
Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8% tillhör kategorin Drickyoghurt.
Var kan jag köpa Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%?
Du kan köpa Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8% hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8%?
Drickyoghurt Jordgubb Laktosfri 0,8% tillverkas av Eldorado.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!


