Chilisås Original

54 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Willys
Spara 4 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
4 kr dyrare (13 %)
Jämförpris: 54,21 kr/kg
Alternativa varianter av Felix Chilisås Original
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
Felix Chilisås Original 1st | - | 5 | från 28.29 kr | |
Felix Chilisås OriginalVald 1st | - | 2 | från 30.90 kr | - |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Chilisås Original
Vad kostar Chilisås Original?
Chilisås Original kostar mellan 30,90 kr och 34,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Chilisås Original?
Chilisås Original tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Chilisås Original?
Du kan köpa Chilisås Original hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Chilisås Original?
Chilisås Original tillverkas av Felix.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!